20 Ocak 2015 Salı

Ben geldimmmmmm

Uzun bir aradan sonra tekrardan buradayım ve yeni yazılarımı yazmaya başlıyorum. Özlemişim ben ya blogumu ve sizleri :)

Bu kadar süredir 'nerdeydin,ne yapıyordun?' dediğinizi duyar gibiyim... Bende bu süreçte neler yaptığımı sizlere anlatmayı bekliyordum.Bu uzun süreç boyunca sınavlarım ve ödevlerim geldi geçti sonra memleketime geldim şimdi bir yandan tatilimi yapıyorum bir yandan da bütünlemelerimi bekliyorum. 
Büt öğrencinin şanıdır açıkcası :)

Sınav zamanı gelmeden gezmelerimi de eksik etmedim tabi hayatımdan.Malum onlar olmazsa olmazım benim :)
Mesela okulumuza yetenek sizsiniz geldi ve ben gitmeden durur muyum? Tabi ki hayır :)Derneğimizin (TÜSED) çok güzel bir kahvaltı etkinliği oldu.Bunu da bir kaç kare ile özetleyeyim sizin için.  Kemençeli bol horonlu bir etkinlikti aslında resimlerde gözükmesede :)Daha sonra,Ankara'ya geldiğim ilk sene hazırlıktayken kaldığım yurdun tiyatro ekibine katılmıştım. Ordaki arkadaşlarımla buluştuk ve anladım ki bazı arkadaşlıklar o kadar güzel ki seneler geçse de esirgemiyor.Yani bazı arkadaşlıklar gerçekten güzeldir :)


Eee daha daha derseniz işte daha fazlası :)Bu kızlar benim sınıf arkadaşlarım ve aynı zamanda da canlarım benim :)Bu da Tuğçecim ile gecikmiş Halloween parti temalı resmimiz :)

                                Bu resim ise bu dönemin son dersinden kalan güzel bir anı :)Bu arada şunları da es geçmeyelim, hep istediğim şeyi yaptım ve ehliyetimi de aldım ayrıca :) Karaoke de ilk deneyimimi yaptım,Ankara da hayatımdaki en soğuk kışı geçirdim ve en fazla karı gördüm ilk defa ve ailemle çok güzel bir yılbaşı geçirdim.(Bunlarla ilgili resimleri tabi ki daha sonra sizinle paylaşmayı ihmal etmeyeceğim canım.)

Aslında buraya yazmak ve sizinle paylaşmak istediğim o kadar şey var ki,hangi birini anlatsam diye düşünmekten kafam karışıyor hep. Ama artık buralardayım eğer canınız sıkılırsa,kafanızı dağıtmak isterseniz ve bir bakayım şu kız 'napıyor,ne ediyor?'derseniz ben burdayım.

Takipte kalın anacığım :)
Hiç yorum yok:

Yorum Gönder