23 Ocak 2015 Cuma

Biri oje mi dedi?

   Bu yazı aslında biraz bayanlara özel olacak gibi gözüküyor ama üzülmeyin erkeklere özel yazım da en yakında sizlerle olacak.

 Eminim benim gibi bir çok bayan arkadaş da oje sürmeyi oldukça seviyordur. Aslında bu zevkli iş oldukça da zahmetli. Yok ojem bozuldu yok kenara taştı dertleri oldukça bunaltıcı olabiliyor çoğu zaman. Şöyle bir düşününce bu işin zahmeti aslında en başta başlıyor. Evet evet doğru düşündünüz asıl sıkıntı şu; 'hangi renk sürmem gerekiyor?'. Mavi? Cık pembe mi olsa? French mi yoksa kırmızı mı? Yok yok en iyisi ben hiç sürmesem daha iyi deyip vazgeçmek de mümkün :) (Ben çok yaparım bunu)
Hadi diyelim ki renge karar verdiniz sürmeye başladınız.Sonrası daha da felaket olabilir.Oje sürerken kenarlara taşırmadan düzgün sürmek çok önemli.Size küçük bir tüyo vereyim mi? Şimdi size bir site önericem orada oje sürmenin püf noktaları ve daha fazlası anlatılıyor.Ben izledim bence faydalı sizin de göz atmanızda yarar var.Oje dediğimiz de yüzlerce çeşidini bulmak mümkün.Fazlasıyla ilginç dimi? Sizi daha fazla şaşırtayım o zaman :)


Size yapılışı ile birlikte bir kaç değişik model desen göstericem. Önermesi benden yapması sizden :)


French bildiğiniz üzere böyle harika bir şey. Tabi yapabilene :)

Eğer french yapmak istiyorsanız size Flormar'ın french setini öneririm.Uygun fiyata herhangi bir kozmetik dükkanından satın alabilirsiniz.Setin içindeki beyaz şeritler biterse Rossmann mağazalarında satılıyormuş.Mahsam haber verdi bana da saolsun.Seti aldık da 'nasıl yapıcaz?' derseniz işte alttaki video tam size göre...
Bir de bilmeyen yoktur ama farklı renklerde frenchlerin kullanımı da gitgide artmakta.


 Bana göre biraz iticiler galiba ama bilemedim.Siz ne dersiniz?
 Bu kadar yazdın da seni elinde oje var mı varsa ne renk diyorsanız. Benim tırnaklarım da şu an Pastelin bordo renk bir ojesi var.
Eee bugünlük yazımın da sonuna geldik. Diğer yazılarım da görüşmek üzereeee :)Hiç yorum yok:

Yorum Gönder